Implantologia Implantologia

Implanty stomatologiczne (cena i jakość)

Stomatologia i implanty w dobrych cenach? To możliwe. Już nie musisz martwić się o wstydliwe braki w uzębieniu, gdyż dzięki nam Twój uśmiech zabłyśnie w pełnej krasie, dzięki rewelacyjnym, nowoczesnym implantom zębowym, jakie stosujemy w naszym gabinecie stomatologicznym w Warszawie.

Dlaczego implanty ?

Implanty zębów, to rozwiązanie najnowsze technologicznie i zapewniające wyjątkowy komfort użytkowania. Pacjenci, którzy utracili zęby wskutek wypadku, próchnicy lub innych chorób mogą cieszyć się, dzięki implantom zębowym, ponownie możliwościom normalnego funkcjonowania i odsłaniania zębów bez dyskomfortu. Nie ma ograniczeń dotyczących ilości wstawianych implantów.

Czym są implanty zębowe?

Implanty zębowe są niewidoczne, a ich podstawowym zadaniem jest funkcjonowanie na wzór normalnego, zdrowego zęba (zarówno pod względem mechanicznym, jak i fizjologicznym). Implantacja jest zabiegiem średnio inwazyjnym, a obecnie uważanym za jeden z najbezpieczniejszych w swojej klasie. Implanty zębowe wytwarzane są z biozgodnego tytanu, który naturalnie dostosowują się do organizmu. Implanty są trwałe, mocne i bezpieczne. Pozwalają pacjentom żuć pokarmy niemal identycznie, jak w przypadku naturalnych zębów.

Implanty Warszawa

Zapraszamy do naszego gabinetu stomatologicznego w Warszawie, gdzie profesjonalnie wstawiamy implanty zębowe. Cennik implantów zębowych dostępny na stronie internetowej. Po konsultacji z dentystą pacjent poddaje się leczeniu. Aby wprowadzić implant należy nawiercić w kości niewielki otwór, w który wkręca się tytanowy implant. Następnie należy odbudować ząb za pomocą mostu porcelanowego czy korony porcelanowej. Cały zabieg trwa około 60 minut (zabieg jest bezbolesny!), proces rekonwalescencji trwa od kilku tygodni do kilku miesięcy.

Implanty stomatologiczne Warszawa – odbudujemy Twój uśmiech!

Przeczytaj artykuł z wywiadem dr. Stępnia na temat implantów. „Chirurg z uśmiechem i cierpliwością”.

Zobacz również:

Poleć ten materiał:

Do góry

Strona główna

Wersja do druku

Galeria Galeria