Bezbolesne znieczulenie dentapen

KONTAKT

Tel. +48 22 401 12 12
Kom. +48 508 222 111
E-mail: fabdent@fabdent.pl
ul. Pełczyńskiego 22a/78
01 - 471 Warszawa - Bemowo

Program Lojalnościowy -

Klub Diamentowego Uśmiechu

Zaloguj się

Wizyta u dentysty nie musi wiązać się z bólem! Wręcz przeciwnie, może być całkowicie bezbolesna. Nowoczesne komputerowe znieczulenie Dentapen, które stosujemy w FabDent, w pełni eliminuje dyskomfort już podczas podawania preparatu znieczulającego.

Wielu osobom wizyta u dentysty kojarzy się z bólem. Nawet jeśli korzystają ze znieczulenia miejscowego, aby nie odczuwać dolegliwości bólowych podczas zabiegu, to i tak obawiają się samego podania preparatu znieczulającego. Niektórym pacjentom sam widok strzykawki dostarcza wielu negatywnych emocji. Na szczęście podawanie znieczulenia za pomocą tradycyjnej strzykawki odchodzi do lamusa. Jest dla niego skuteczna alternatywa, która nie wiąże się z bólem i której niemal się nie odczuwa. Mowa o Dentapenie, z którego korzystamy w klinice Fabdent, oferując naszym pacjentom bezbolesne znieczulenie miejscowe.

Co to jest Dentapen?

Dentapen to znieczulenie komputerowe, sterowane za pomocą miniprocesora. Dzięki rozwojowi technologii możemy, korzystając z Dentapenu, swobodnie podawać pacjentom preparat znieczulający, tym samym znacznie zwiększając komfort wizyty i eliminując strach przed bolesną iniekcją. Dentapen jest poręcznym urządzeniem, przypominającym niewielki długopis, za pomocą którego lekarz stomatolog może z łatwością zaaplikować znieczulenie. Dentapen posiada dwa tryby podawania znieczulenia i trzy prędkości, dzięki czemu stomatolog dostosowuje sposób aplikacji preparatu znieczulającego do potrzeb konkretnego pacjenta.

Jak działa Dentapen?

Preparat podawany za pomocą Dentapenu aplikowany jest powoli, kropla po kropli ? dokładnie w to miejsce, które chcemy znieczulić. Dzięki temu pacjent nie odczuwa nieprzyjemnego rozpychania tkanek, tak jak to się dzieje w tradycyjnej metodzie znieczulania (za pomocą strzykawki). Już od pierwszej kropli podanej za pomocą Dentapenu preparat zaczyna działać, co oznacza, że pacjent nie odczuwa bólu podczas znieczulania. Wizyta na fotelu dentystycznym jest w efekcie całkowicie bezbolesna i w pełni komfortowa.

Dentapen – znieczulenie idealne dla dzieci

Znieczulenie Dentapen jest doskonałym rozwiązaniem w przypadku najmłodszych pacjentów, którzy są szczególnie wrażliwi na ból oraz perspektywę zastrzyku. Stosując bezbolesne znieczulenie, mamy pewność, że mały pacjent nie zniechęci się do wizyt u stomatologa i będą mu się one dobrze kojarzyć.

Sprawdź cenę komputerowego znieczulenia Dentapen.

Zadzwoń do nas i dowiedz się więcej o komputerowym znieczuleniu Dentapen: (22) 401 12 12

Zapraszamy również do odwiedzenia naszej siostrzanej kliniki Fabskin która zadba o Twój wygląd dopełniając piękny uśmiech zabiegami medycyny estetycznej

FabSkin
ul. Lazurowa 183/86
01-479 Warszawa

Call Now Button