Bezbolesne znieczulenie dentapen

KONTAKT

Tel. +48 22 401 12 12
Kom. +48 508 222 111
E-mail: fabdent@fabdent.pl
ul. Pełczyńskiego 22a/78
01 - 471 Warszawa - Bemowo

Program Lojalnościowy -

Klub Diamentowego Uśmiechu

Zaloguj się

  1. Home
  2. Bezbolesne znieczulenie dentapen

 

 Dentapen

 

Wizyta u dentysty nie musi wiązać się z bólem! Wręcz przeciwnie, może być całkowicie bezbolesna. Nowoczesne komputerowe znieczulenie, które stosujemy w FabDent, w pełni eliminuje dyskomfort już podczas podawania preparatu znieczulającego.

Wielu osobom wizyta u dentysty kojarzy się z bólem. Nawet jeśli korzystają ze znieczulenia miejscowego, aby nie odczuwać dolegliwości bólowych podczas zabiegu, to i tak obawiają się samego podania preparatu znieczulającego. Niektórym pacjentom sam widok strzykawki dostarcza wielu negatywnych emocji. Na szczęście podawanie znieczulenia za pomocą tradycyjnej strzykawki odchodzi do lamusa. Jest dla niego skuteczna alternatywa, która nie wiąże się z bólem i której niemal się nie odczuwa. Mowa o Dentapenie, z którego korzystamy w klinice Fabdent, oferując naszym pacjentom bezbolesne znieczulenie miejscowe.

Co to jest znieczulenie wspomagane komputerowo?

Dzięki rozwojowi technologii możemy swobodnie podawać pacjentom preparat znieczulający, tym samym znacznie zwiększając komfort wizyty i eliminując strach przed bolesną iniekcją. Urządzenie do znieczulenia komputerowego jest poręczne, przypominające niewielki długopis, za pomocą którego lekarz stomatolog może z łatwością zaaplikować znieczulenie. Posiada dwa tryby podawania znieczulenia i trzy prędkości, dzięki czemu stomatolog dostosowuje sposób aplikacji preparatu znieczulającego do potrzeb konkretnego pacjenta.

Jak działa urządzenie do znieczulenia komputerowego?

Preparat podawany za pomocą urządzenia aplikowany jest powoli, kropla po kropli  dokładnie w to miejsce, które chcemy znieczulić. Dzięki temu pacjent nie odczuwa nieprzyjemnego rozpychania tkanek, tak jak to się dzieje w tradycyjnej metodzie znieczulania (za pomocą strzykawki). Już od pierwszej kropli podanej preparat zaczyna działać, co oznacza, że pacjent nie odczuwa bólu podczas znieczulania. Wizyta na fotelu dentystycznym jest w efekcie całkowicie bezbolesna i w pełni komfortowa.

Znieczulenie idealne dla dzieci

Znieczulenie komputerowe jest doskonałym rozwiązaniem w przypadku najmłodszych pacjentów, którzy są szczególnie wrażliwi na ból oraz perspektywę zastrzyku. Stosując bezbolesne znieczulenie, mamy pewność, że mały pacjent nie zniechęci się do wizyt u stomatologa i będą mu się one dobrze kojarzyć.

Sprawdź cenę komputerowego znieczulenia komputerowego.

Zadzwoń do nas i dowiedz się więcej o komputerowym znieczuleniu : (22) 401 12 12

error: Treść jest chroniona!!
Call Now Button