Krwawiące dziąsła

  1. Home
  2. Twój Problem
  3. Krwawiące dziąsła

Wkłady koronowo-korzeniowe

Coraz więcej osób interesuje się tematyką wkładów koronowo-korzeniowych. Zwiększa się także liczba klinik stomatologicznych, które oferują właśnie tego typu usługi. Nasz artykuł przybliży Ci zagadnienia z zakresu ich stosowania, znaczenia oraz efektów, jakich można się spodziewać po ich założeniu.

Krwawiące dziąsła

Krwawiące dziąsła podczas szczotkowania zębów lub podczas jedzenia, zapalenie dziąseł mogą prowadzić do paradontozy.

Diagnostyka stomatologiczna tak zwany przegląd wykonana u dorosłego co sześć miesięcy, a u dziecka do 18 roku życia co trzy miesiące kompleksowo bada i ocenia stan jamy ustnej w tym dziąseł.

Profesjonalne zabiegi profilaktyki przeciwdziałają krwawieniu dziąseł. W naszym gabinecie możesz wykonać: skaling ultradźwiękowy, piaskowanie, lakierowanie/fluoryzacja zębów, redukowanie nawisów w starych wypełnieniach i instruktaż higieny jamy ustnej.

Dzięki leczeniu periodontologicznemu i chirurgicznemu również zapobiegasz krwawieniu dziąseł ponieważ zostają wyleczone lub usunięte stany zapalne z jamy ustnej.

Do kogo się zgłosić z tym problemem? Do lekarza dentysty zajmującego się leczenie zachowawczym, lekarza dentysty chirurga lub lekarza dentysty periodontologa.

Natomiast jeśli masz jakiekolwiek pytania lub wątpliwości skontaktuj się z operatorem wykonującym zabieg.

Call Now Button