Zęby mleczne

  1. Home
  2. Twój Problem
  3. Zęby mleczne

Wkłady koronowo-korzeniowe

Coraz więcej osób interesuje się tematyką wkładów koronowo-korzeniowych. Zwiększa się także liczba klinik stomatologicznych, które oferują właśnie tego typu usługi. Nasz artykuł przybliży Ci zagadnienia z zakresu ich stosowania, znaczenia oraz efektów, jakich można się spodziewać po ich założeniu.

Zęby mleczne

Zęby mleczne, czasowe, pierwsze pokolenie zębów. Zęby mleczne u człowieka rosną od szóstego do trzydziestego miesiąca życia. Jest ich dwadzieścia. W gabinecie FABDENT przyjmujemy współpracujących z lekarzem dentystą małych Pacjentów.

Diagnostyka stomatologiczna tak zwany przegląd wykonana u dorosłego co sześć miesięcy, a u dziecka do 18 roku życia co trzy miesiące kompleksowo bada i ocenia stan jamy ustnej.

Profesjonalne zabiegi profilaktyki przeciwdziała rozwijaniu się próchnicy. W naszym gabinecie możesz wykonać: skaling ultradźwiękowy, piaskowanie, lakierowanie/fluoryzacja zębów, lakowanie zębów i instruktaż higieny jamy ustnej. Tak, tak!!! U naszych małych Pacjentów też wykonujemy te zabiegi!!!

Do kogo się zgłosić z tym problemem? Do lekarza dentysty zajmującego się leczenie zachowawczym dzieci.

Natomiast jeśli masz jakiekolwiek pytania lub wątpliwości skontaktuj się z operatorem wykonującym zabieg.

Call Now Button