Bezbolesne leczenie zębów

  1. Home
  2. Usługi
  3. Bezbolesne leczenie zębów

Bezbolesne leczenie zębów Warszawa

Mimo dynamicznego rozwoju stomatologii i stosowania w gabinetach stomatologicznych nowoczesnych metod leczenia wciąż są Pacjenci, którzy odkładają wizytę na fotelu dentystycznym z powodu strachu przed bólem, jaki może towarzyszyć leczeniu. Zupełnie niepotrzebnie! W gabinetach Fabdent oferujemy naszym Pacjentom w pełni bezbolesne leczenie zębów.

Odwiedź nas i przekonaj się w praktyce, że bezbolesna stomatologia naprawdę istnieje!

Fabdent – bezbolesne leczenie zębów Bemowo

Jeden ze sposobów, dzięki którym możliwe jest bezbolesne leczenie zębów, to znieczulenie. W klinice Fabdent, zlokalizowanej w warszawskiej dzielnicy Bemowo, stosujemy tylko i wyłącznie sprawdzone i skuteczne, a przy tym bezpieczne dla Pacjentów, formy znieczulenia. W zdecydowanej większości mogą być one stosowane zarówno u Pacjentów dorosłych, jak i u dzieci, osób w podeszłym wieku bądź kobiet w ciąży.

Skuteczne i nowoczesne znieczulenia stomatologiczne

Naszym Pacjentom proponujemy m.in. tradycyjne znieczulenie miejscowe (inaczej nasiękowe), które polega na zaaplikowaniu w dziąsło (w okolicy zęba poddawanego leczeniu) zastrzyku ze środkiem znieczulającym. Znieczulenie tego typu jest bardzo skuteczne – blokuje ból w dziąśle oraz policzku. Dzięki temu pozwala na przeprowadzenie procedury stomatologicznej w komfortowy i bezbolesny dla Pacjenta sposób. Znieczulenie nasiękowe stosowane jest głównie przy leczeniu lub ekstrakcji górnych i dolnych siekaczy.

Mocniejszy efekt gwarantuje znieczulenie przewodowe, które lekarz stomatolog podaje w okolicy większego nerwu – odpowiedzialnego za przewodzenie bodźców bólowych z wybranej okolicy. Ten sposób znieczulenia charakteryzuje się typowym drętwieniem. Znieczulenie przewodowe aplikowane jest w przypadku leczenia albo usuwania zębów dolnych przedtrzonowych i trzonowych.

Oferujemy także naszym Pacjentom możliwość skorzystania z najnowszych osiągnięć technologicznych. Jednym z nich jest znieczulenie komputerowe Dentapen. Jest to urządzenie, które automatycznie, w bardzo delikatny i w pełni bezpieczny sposób podaje środek znieczulający – tak, aby Pacjent nie poczuł nawet nieprzyjemnego momentu wkłucia igly. Ta nowa technologia umożliwia kontrolowanie przepływu znieczulenia, dzięki czemu Pacjent nie odczuwa dyskomfortu związanego z rozpieraniem tkanek. Dentapen wyglądem przypomina długopis, w efekcie nie wzbudza złych skojarzeń z zastrzykiem. To rozwiązanie przeznaczone jest zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych.

Zabieg infiltracji próchnicy czyli: bezwiertłowe i bezbolesne leczenie zębów Warszawa

Wielu Pacjentów obawia się przede wszystkim borowania, które jest nieodzownym elementem leczenia próchnicy. We wczesnych stadiach tej choroby, na etapie tzw. białych plam, możliwe jest jednak całkowicie bezwiertłowe leczenie zębów. Z uwagi na specyfikę takiego zabiegu nie jest nawet potrzebne znieczulenie. W efekcie można zachować zdrową strukturę zęba, równocześnie powstrzymując próchnicę na wczesnym etapie.

Precyzja w mikroskopie – bezbolesne leczenie kanałowe

Zabiegiem wzbudzającym sporo emocji wśród Pacjentów jest leczenie endodoncyjne, inaczej zwane kanałowym. Zabieg ten jest dość inwazyjny, ponieważ obejmuje leczenie miazgi zębowej oraz tkanek okołowierzchołkowych. Niejednokrotnie pozwala jednak uratować bardzo chory ząb przed usunięciem. Dzięki zastosowaniu innowacyjnych mikroskopów możliwe jest precyzyjne powiększenie kanałów zęba, co zwiększa komfort Pacjenta, a także skraca czas leczenia.

Endodoncja przy wykorzystaniu mikroskopu to jedna z usług, które wykonujemy w naszej klinice. Gwarantuje optymalne leczenie, a co za tym idzie – doskonałe efekty.

Bezbolesna stomatologia została stworzona dla Ciebie!

Bezbolesne wyrywanie zębów oraz leczenie zęba bez wiercenia to metody, które są możliwe dzięki zastosowaniu w stomatologii najnowszych technologii. To właśnie dzięki nim można przestać kojarzyć wizytę u stomatologa z nieprzyjemnym bólem oraz mało komnfortowymi doświadczeniami. Dotyczy to zarówno młodszych Pacjentów, jak i osób dorosłych, które jak dotąd nie miały okazji skorzystać z możliwości dawanych przez te rozwiązania.

Nasza klinika jest z nimi na bieżąco, dlatego gdy obiecujemy bezbolesne usuwanie zębów, nie jest to hasło reklamowe zachęcające do wizyty, ale po prostu stwierdzenie faktu. Możesz przekonać się o tym w każdej chwili, zapisując do nas na wizytę. Świadczymy szeroki zakres usług, dlatego niezależnie od tego, czy interesuje Cię leczenie próchnicy czy bezbolesne wyrwanie zęba, z przyjemnością udzielimy Ci profesjonalnej pomocy. Dzięki nam przekonasz się, że wizyta u stomatologa może być przyjemnością, pozwalającą cieszyć się zdrowymi, zadbanymi zębami!

Fabdent – doświadczony zespół stomatologiczny

Kluczem do bezbolesnego leczenia zębów jest oczywiście odpowiednio wybrany lekarz stomatolog, który posiada wiedzę, umiejętności i doświadczenie. Dobry specjalista z wprawą wykonuje każdą procedurę stomatologiczną, co niewątpliwie przekłada się na komfort Pacjenta w czasie wizyty. Zespół kliniki Fabdent to najlepsi specjaliści w Warszawie, którzy z wyczuciem zajmują się naszymi Pacjentami. Nie bez powodu cieszymy się zaufaniem naszych Pacjentów, którzy doceniają kompetencje i podejście zespołu Fabdent

Doświadczeni stomatolodzy bemowo
error: Treść jest chroniona!!
Call Now Button