Stomatologia estetyczna

Piękny i zdrowy uśmiech to marzenie wielu osób. Niestety jednak nie każdy został obdarowany pięknymi zębami i równym zgryzem. Na szczęście z pomocą przychodzi stomatologia estetyczna. Ta bardzo interesująca dziedzina stomatologii, która skupia się na polepszaniu wyglądu zębów. Zadbaj o swoje zęby już dziś i przekonaj się na własnej skórze, jak stomatologia estetyczna – Warszawa Bemowo odmieni Twoje życie na lepsze!

Czym jest stomatologia estetyczna?

Stomatologia estetyczna  skupia się na poprawie wyglądu uzębienia. W tym celu pacjent jest poddawany szeregowi zabiegów, które wykonuje się przy pomocy nowoczesnych technologii oraz specjalnych materiałów. Zabiegi te wykonywane są pod okiem lekarzy stomatologii i mogą one dotyczyć m.in. wybielenia zębów, likwidowania przebarwień, czy kształtu zębów.

Jakie zabiegi wykonuje się w ramach stomatologii estetycznej?

W ramach stomatologii estetycznej wykonuje się zabiegi taki jak:

  • Skaling zębów – zabieg ten polega na usuwaniu kamienia nazębnego, który osadza się na zębach. Zlekceważenie schorzenia może prowadzić do powstawania stanów zapalnych dziąseł oraz chorób, takich jak paradontoza, próchnica itp.
  • Piaskowanie zębów – to kolejny zabieg, który ma na celu usunięcie kamienia. Często wykonywany w momencie, gdy ze względu na ilość nagromadzonego na zębach osadu, sam skaling to za mało. W dodatku redukuje on również ilość widocznych na szkliwie przebarwień.
  • Wybielanie zębów – zabieg ten prowadzi on do uzyskania śnieżnobiałych zębów. Można go wykonać na kilka sposobów.
  • Licówki – zabieg ten pozwala na zmianę kształtu uzębienia, wyrównanie jego linii itp. Nakładane przez stomatologa licówki mogą być wykonane z droższej porcelany lub z materiału kompozytowego, który jest tańszym materiałem. Licowanie pozwala również zakryć przebarwienia na zębach oraz ukryć te, które się ukruszyły lub złamały.

Wszystkie z tych zabiegów oferuje gabinet stomatologii estetycznej Warszawa Bemowo. Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszym zespołem – z przyjemnością odpowiemy na Państwa pytania!

Stomatologia estetyczna – kiedy warto wybrać się do specjalisty?

Stomatologia estetyczna to dziedzina, która dla wielu pacjentów jest ostatnią deską ratunku. Często korzystają z niej pacjenci, których zęby są dalekie od ideału. Z pomocą stomatologii estetycznej można nie tylko poprawić wygląd uzębienia, ale i pomaga wyzbyć się kompleksów. Wiele osób przyznaje, że po wykonaniu zabiegu nareszcie mogą się uśmiechać bez ograniczeń ani poczucia wstydu. Stomatologia estetyczna jest zatem skierowana do osób, które mają:

  • Przebarwienia;
  • Żółte zęby;
  • Kamień i osad nazębny;
  • Uszczerbki na zębach.

Dzięki stomatologii estetycznej oraz pomocy specjalisty osoby te jeszcze będą mogły nacieszyć się pięknym, białym i naturalnie wyglądającym uśmiechem.

Stomatologia estetyczna – dlaczego warto się zgłosić?

Zabiegi stomatologii estetycznej pomogły pozbyć się kompleksów już tysiącom osób w całej Polsce. Piękny i biały uśmiech dla wielu ludzi jest wizytówką. Trudno się z tym nie zgodzić – w końcu ładne uzębienie sprawia, że czujemy się bardziej atrakcyjni. Wraz z atrakcyjną aparycją wzrasta także samoocena. Dla wielu osób piękne i zadbane uzębienie jest również wymogiem, jakie stawia im np. środowisko zawodowe. Niezależnie od powodu, dla którego chce się naprawić zęby – warto zrobić to dla samego siebie. Dlatego też nie zwlekaj i zgłoś się do naszego gabinetu na warszawskim Bemowie. Specjalista od stomatologii estetycznej pomoże Ci odzyskać uśmiech, który odmieni Twoje życie na lepsze.

Zabieg wykonany przez licencjonowaną higienistkę stomatologiczną Panią Paulinę Przychodzeń.

Zapraszamy do zapoznania się z metodami:

Zapraszamy również do odwiedzenia naszej siostrzanej kliniki Fabskin która zadba o Twój wygląd dopełniając piękny uśmiech zabiegami medycyny estetycznej

FabSkin
ul. Lazurowa 183/86
01-479 Warszawa

Call Now Button