lek. dent. Monika Librach

  1. Home
  2. Zespół
  3. lek. dent. Monika Librach

Lekarz Stomatolog Periodontolog

Monika Librach

Absolwentka Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie. W klinice stomatologii FabDent zajmuje się przede wszystkim diagnostyką i leczeniem choroby przyzębia (paradontozy), diagnostyką błon śluzowych oraz implantologią. Zabiegi z dziedziny periodontologii i implantologii to jej pasja.

Dr Librach przeprowadza m.in.: kiretaż zamknięty i otwarty, zabieg pokrycia recesji dziąsłowej, zabieg wydłużenia korony klinicznej, przeszczep dziąsła, regeneracja defektów kostnych, chirurgia plastyczna- likwidacja „uśmiechu dziąsłowego”, podcięcie wędzidełka, resekcja korzeni zębów przy chorobie przyzębia. Zajmuje się również leczeniem: zachowawczym dorosłych, implantologią, implanto-protetyką i protetyką cyfrową.

Ukończyła staż w Mazowieckim Centrum Stomatologii. Stale poszerza swoją wiedzę na prestiżowych kursach i  szkoleniach takich jak m.in. Curriculum Implantologiczne oraz Perio Curriculum, co pozwala jej na przeprowadzanie zabiegów z zakresu chirurgii periodontologicznej oraz implantologii zgodnie z najnowszymi standardami. Prywatnie miłośniczka podróży i jazdy konnej.

Monika Librach - ZnanyLekarz.pl
error: Treść jest chroniona!!
Call Now Button