lek. Monika Librach

Lekarz Stomatolog Periodontolog

Monika Librach

Absolwentka Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie. W klinice stomatologii FabDent zajmuje się przede wszystkim diagnostyką i leczeniem choroby przyzębia (paradontozy) oraz błon śluzowych. Zabiegi z dziedziny periodontologii to jej pasja.

Dr Librach przeprowadza m.in.: kiretaż zamknięty i otwarty, zabieg pokrycia recesji dziąsłowej, zabieg wydłużenia korony klinicznej, przeszczep dziąsła, regeneracja defektów kostnych, chirurgia plastyczna- likwidacja „uśmiechu dziąsłowego”, podcięcie wędzidełka, resekcja korzeni zębów przy chorobie przyzębia. Zajmuje się również leczeniem: zachowawczym dorosłych, stomatologią estetyczną, protetyką i protetyką cyfrową.

Ukończyła staż w Mazowieckim Centrum Stomatologii. Stale poszerza swoją wiedzę na kursach i szkoleniach, co pozwala jej na przeprowadzanie zabiegów stomatologicznych zgodnie z najnowszymi standardami. Prywatnie miłośniczka podróży i jazdy konnej.

Monika Librach - ZnanyLekarz.pl

Zapraszamy również do odwiedzenia naszej siostrzanej kliniki Fabskin która zadba o Twój wygląd dopełniając piękny uśmiech zabiegami medycyny estetycznej

FabSkin
ul. Lazurowa 183/86
01-479 Warszawa

Translate // Tłumacz
Call Now Button