Laseroterapia

 1. Home
 2. Usługi
 3. Laseroterapia

Lasteroterapia 

Laseroterpia to

Laseroterapia w atrakcyjnych cenach!

Laserowa dezynfekcja kieszeni dziąsłowych50 - 300 zł
Laserowe leczenie nadwrażliwości (1 ząb)50 zł
Biostymulacja laserowa po zabiegu skalingu50 - 300 zł
Kiretaż laserowy200 - 1500 zł
Laserowa dezynfekcja implantów (1 implant)150 zł
Laserowe leczenie zmian na błonie śluzowej (1 zabieg)150 zł
Laserowe leczenie zmian na błonie śluzowej (3 zabiegi)450 zł

Rekomendujemy odbycie 3 zabiegów w odstępie co 2 dzień.
Laserowe leczenie zajadów (1 zabieg)100 zł
Laserowe leczenie zajadów (3 zabiegi)250 zł

Rekomendujemy odbycie 3 zabiegów w odstępie co 2 dzień.
Laserowa dezynfekcja kanałów50- 200 zł
Laserowe leczenie porażenia nerwu ( 8-10 zabiegów)500 zł
Laserowe wspomaganie leczenia zaburzeń stawu skroniowo - żuchwowego200 zł

Laseroterapia stomatologiczna – na czym polega?

Laseroterapia stomatologiczna ma wielu zwolenników i trudno się temu dziwić. Można zastosować ją w różnego rodzaju zabiegach chirurgicznych, schorzeniach błony śluzowej, czy też w przypadku chorób miazgi. Bardzo ważne są właściwości sterylizujące. Laser ma działanie przeciwzapalne i przeciwobrzękowe, co ma pozytywny wpływ na komfort pacjenta. Podczas zabiegów z użyciem lasera pojawia się także mniej krwi, możliwa jest likwidacja ognisk zapalnych.

Laseroterapia w stomatologii może być wykorzystana w różnych przypadkach. Dezynfekcja kieszeni dziąsłowych, leczenie nadwrażliwości, zajadów, czy też dezynfekcja kanałów to tylko kilka z wielu możliwości. Dostępne są różne rodzaje laserów:

 • Laser chirurgiczno-zabiegowy na dwutlenek węgla.
 • Lasery biostymulujące.
 • Laser używany podczas leczenia endodontycznego.
 • Lasery twarde przeznaczone do opracowywania tkanek na przykład w przypadku leczenia próchnicy.

Duże znaczenie ma odpowiednie użycie narzędzi. To stomatolog decyduje, jaki sposób leczenia może sprawdzić się najlepiej. Jeśli chcesz mieć pewność, że zabieg zostanie przeprowadzony prawidłowo, zdecyduj się na leczenie w doświadczonej klinice stomatologicznej. Fabdent to miejsce, w którym możesz liczyć na indywidualne podejście. Pracują tu specjaliści z wielu dziedzin stomatologii, co zapewnia kompleksowość leczenia. Dzięki nowoczesnemu wyposażeniu gabinetów i doświadczeniu stomatologów możesz mieć pewność, że powierzasz kwestię swojego zdrowia i komfortu w dobre ręce.

Mikrochirurgia laserowa – dla kogo?

Mikrochirurgia laserowa pozwala przeprowadzać różnego rodzaju zabiegi na tkankach miękkich w taki sposób, aby nie pojawiła się krew. Laser zapewnia precyzję podczas leczenia. Dużą zaletą wykorzystania lasera podczas zabiegów na tkankach miękkich jest to, że rany goją się o wiele szybciej niż w przypadku tradycyjnych metod.

W jakich przypadkach zabiegi z użyciem lasera sprawdzą się dobrze? Nowoczesne rozwiązania warto polecić każdemu, komu zależy na szybkich i najlepszych efektach leczenia. Również w przypadku osób, które nie mają miłych wspomnień związanych z wizytami w gabinecie stomatologicznym można śmiało polecić nowoczesne metody leczenia. Zabiegi z wykorzystaniem lasera zapewniają bowiem nie tylko wysoki poziom skuteczności, ale też nie powodują dyskomfortu, jaki może pojawić się w przypadku zastosowania tradycyjnych metod. Laserowe leczenie zębów wzbudziło Twoje zainteresowanie? Warszawa to miasto, w którym znajdziesz naszą klinikę. Nawet jeśli nie mieszkasz w stolicy, serdecznie zapraszamy. Masz jakieś pytania? Skontaktuj się z nami, a uzyskasz odpowiedzi.

 

Warto wspomnieć, że laserowe leczenie zębów sprawdza się u osób w różnym wieku. Jeśli Twoja pociecha nie lubi chodzić do dentysty a Ty chcesz przekonać ją, że nie jest to nic strasznego, również zapraszamy do Fabdent. Odpowiednie podejście może sprawić, że dziecko będzie chętniej odwiedzać gabinet stomatologiczny. Należy pamiętać, że jest to bardzo ważne dla wykształcenia prawidłowych nawyków związanych ze zdrowiem jamy ustnej. Na pierwszą wizytę warto udać się wówczas, gdy u malucha pojawi się pierwszy ząb. Specjalista nie tylko przeprowadzi badanie, ale też udzieli Ci porad dotyczących tego, jak dbać o zdrowie jamy ustnej malucha.

Biostymulacja laserowa – najważniejsze informacje

Biostymulacja laserowa to metoda, dzięki której możliwe jest skuteczne przyspieszenie gojenia i znaczne zmniejszenie bólu. Stosuje się ją w przypadkach takich jak:

 • Choroby dziąseł,
 • Afty i opryszczki,
 • Choroby błony śluzowej i przyzębia,
 • Rany po zabiegach na tkankach miękkich i po zabiegach implantologicznych,
 • Uszkodzenie nerwów po zabiegach,
 • Nadwrażliwość.

Laser biostymulacyjny stomatologiczny jest najbardziej skuteczny, gdy używa go doświadczony profesjonalista. Bardzo ważnym zadaniem stomatologa jest oczywiście dobranie odpowiedniej mocy lasera i czasu trwania naświetlania. Nie można zapomnieć także o znaczeniu wywiadu przeprowadzanego przed zdecydowaniem o użyciu lasera biostymulującego stomatologicznego. Trzeba bowiem pamiętać o pewnych przeciwwskazaniach. Mowa tutaj o ciąży, nowotworach, stanach gorączkowych, nadczynności tarczycy. Jeśli zastanawiasz się, czy ta metoda sprawdzi się w Twoim przypadku, zapraszamy na konsultację.

Warto wspomnieć, że nowoczesne metody sprawdzają się w wielu przypadkach. Laser można wykorzystać także podczas wybielania zębów. Dlaczego warto? Największą zaletą jest uzyskanie szybkiego i naturalnego efektu. Laserowe wybielanie zębów spełni Twoje oczekiwania, nawet jeśli jesteś bardzo wymagającą osobą. Stosujemy sprzęt i żele najlepszej jakości. Podczas konsultacji specjalista zaproponuje metodę dostosowaną indywidualnie.

Laser biostymulacyjny – korzyści ze stosowania laseroterapii

Laser biostymulacyjny w stomatologii jest wykorzystywany bardzo chętnie w klinikach stawiających na nowoczesne rozwiązania. Dlaczego? Istnieje wiele powodów. Oto najważniejsze korzyści ze stosowania laseroterapii:

 • Laser można wykorzystać w wielu przypadkach – leczenie aft, czy też bólu stawów skroniowo-żuchwowych to tylko niektóre możliwości.
 • Maksymalna dokładność – ma znaczenie zarówno dla pacjenta, jak i lekarza wykonującego zabieg. Maksymalna dokładność to najlepsze efekty.
 • Laser biostymulacyjny może z powodzeniem zastąpić standardowe znieczulenie.
 • Laseroterapia może być stosowana u osób uczulonych na leki, o niskiej odporności, a nawet u pacjentów borykających się z wrzodami.
 • Laser zmniejsza obrzęk, podnosi komfort podczas leczenia, przyspiesza gojenie ran.
 • Zastosowanie lasera zmniejsza ryzyko infekcji.
 • W przypadku zastosowania implantów użycie lasera zmniejsza ryzyko jego odrzucenia przez organizm.

Warto pamiętać, że laseroterapia jest bezpieczna. Nie musisz więc obawiać się, że decydując się na taki sposób leczenia ryzykujesz stanem swojego zdrowia lub samopoczucia.

Jaka jest cena laseroterapii?

Wiesz już, kiedy można postawić na laser biostymulacyjny. Zastosowanie nie jest jednak jedyną kwestią, którą warto się zainteresować. Na pewno zastanawiasz się także, jaka jest cena laseroterapii. To zależy od wielu czynników jak na przykład rodzaj i poziom skomplikowania zabiegu. Tak na przykład laserowa dezynfekcja kieszeni dziąsłowych może kosztować od około 50 do około 300 zł. Jeden zabieg laserowego leczenia zajadów to zaś koszt 100 zł. 

Jeśli zdecydujesz się na leczenie w naszej klinice, nie musisz obawiać się, że coś Cię zaskoczy. Na stronie internetowej Fabdent znajdziesz zakresy cen poszczególnych zabiegów. Zachęcamy także do odwiedzenia naszej kliniki osobiście. Podczas konsultacji ze specjalistą uzyskasz najważniejsze informacje dotyczące leczenia i kosztów.

Doświadczenie i nowoczesne wyposażenie gabinetów to bardzo ważne, ale nie wszystkie zalety naszej oferty. Proponujemy Ci także możliwość kompleksowego leczenia. Wiemy, jak w dzisiejszych zabieganych czasach ważna jest wygoda i to, aby móc załatwić jak najwięcej spraw w jednym miejscu. Leczenie zachowawcze, kanałowe, ortodontyczne, protetyka to tylko niektóre usługi, z jakich możesz skorzystać w klinice stomatologicznej Fabdent. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

 

Sprawdź, jak dzięki technologii cyfrowej w FabDent

możesz skrócić swoje leczenie protetyczne i poprawić jego dokładność.

Porozmawiaj z naszymi konsultantkami (22) 688 72 12

 

Zobacz również:

Technologia – protetyczna sztuczna inteligencja

Wypełnienie zęba projektowane komputerowo

Korona cyfrowa wysokoestetyczna

Cyfrowy system „od korzenia do korony”

Mosty-protetyka cyfrowa

Mosty bez szlifowania

Licówki-protetyka cyfrowa

Inlay / Onlay komputerowy

Estetyczne prace tymczasowe

Implantoprotetyka

Metamorfozy uśmiechu

Cennik protetyka cyfrowa

error: Treść jest chroniona!!
Call Now Button