Dyżur stomatologiczny
Gabinet stomatologiczny Fabdent - Warszawa (Bemowo)
Gabinet stomatologiczny Fabdent - Warszawa (Bemowo)
Gabinet stomatologiczny Fabdent - Warszawa (Bemowo)

+48 22 401 12 12

+48 508 222 111

Warszawa - Bemowo

FabSkin

Stomatologia estetyczna - warszawa Bemowo 

Kontakt


Tel. +48 22 401 12 12

Kom. +48 508 222 111

E-mail: fabdent@fabdent.pl

 

ul. Pełczyńskiego 22a/78

01 - 471 Warszawa - Bemowo

Program lojalnościowy
Wi-Fi

Naszym Pacjentom oferujemy możliwość korzystania z bezprzewodowego internet.Piękny i zdrowy uśmiech to marzenie wielu osób. Niestety jednak nie każdy został obdarowany pięknymi zębami i równym zgryzem. Na szczęście z pomocą przychodzi stomatologia estetyczna. Ta bardzo interesująca dziedzina stomatologii, która skupia się na polepszaniu wyglądu zębów. Zadbaj o swoje zęby już dziś i przekonaj się na własnej skórze, jak stomatologia estetyczna – Warszawa Bemowo odmieni Twoje życie na lepsze!

Czym jest stomatologia estetyczna?

Stomatologia estetyczna skupia się na poprawie wyglądu uzębienia. W tym celu pacjent jest poddawany szeregowi zabiegów, które wykonuje się przy pomocy nowoczesnych technologii oraz specjalnych materiałów. Zabiegi te wykonywane są pod okiem lekarzy stomatologii i mogą one dotyczyć m.in. wybielenia zębów, likwidowania przebarwień, czy kształtu zębów.

Jakie zabiegi wykonuje się w ramach stomatologii estetycznej?

W ramach stomatologii estetycznej wykonuje się zabiegi taki jak:

  • Skaling zębów – zabieg ten polega na usuwaniu kamienia nazębnego, który osadza się na zębach. Zlekceważenie schorzenia może prowadzić do powstawania stanów zapalnych dziąseł oraz chorób, takich jak paradontoza, próchnica itp.
  • Piaskowanie zębów – to kolejny zabieg, który ma na celu usunięcie kamienia. Często wykonywany w momencie, gdy ze względu na ilość nagromadzonego na zębach osadu, sam skaling to za mało. W dodatku redukuje on również ilość widocznych na szkliwie przebarwień.
  • Wybielanie zębów – zabieg ten prowadzi on do uzyskania śnieżnobiałych zębów. Można go wykonać na kilka sposobów.
  • Licówki – zabieg ten pozwala na zmianę kształtu uzębienia, wyrównanie jego linii itp. Nakładane przez stomatologa licówki mogą być wykonane z droższej porcelany lub z materiału kompozytowego, który jest tańszym materiałem. Licowanie pozwala również zakryć przebarwienia na zębach oraz ukryć te, które się ukruszyły lub złamały.

Wszystkie z tych zabiegów oferuje gabinet stomatologii estetycznej Warszawa Bemowo. Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszym zespołem – z przyjemnością odpowiemy na Państwa pytania!

Stomatologia estetyczna – kiedy warto wybrać się do specjalisty?

Stomatologia estetyczna to dziedzina, która dla wielu pacjentów jest ostatnią deską ratunku. Często korzystają z niej pacjenci, których zęby są dalekie od ideału. Z pomocą stomatologii estetycznej można nie tylko poprawić wygląd uzębienia, ale i pomaga wyzbyć się kompleksów. Wiele osób przyznaje, że po wykonaniu zabiegu nareszcie mogą się uśmiechać bez ograniczeń ani poczucia wstydu. Stomatologia estetyczna jest zatem skierowana do osób, które mają:

  • Przebarwienia;
  • Żółte zęby;
  • Kamień i osad nazębny;
  • Uszczerbki na zębach.

Dzięki stomatologii estetycznej oraz pomocy specjalisty osoby te jeszcze będą mogły nacieszyć się pięknym, białym i naturalnie wyglądającym uśmiechem.

Stomatologia estetyczna – dlaczego warto się zgłosić?

Zabiegi stomatologii estetycznej pomogły pozbyć się kompleksów już tysiącom osób w całej Polsce. Piękny i biały uśmiech dla wielu ludzi jest wizytówką. Trudno się z tym nie zgodzić – w końcu ładne uzębienie sprawia, że czujemy się bardziej atrakcyjni. Wraz z atrakcyjną aparycją wzrasta także samoocena. Dla wielu osób piękne i zadbane uzębienie jest również wymogiem, jakie stawia im np. środowisko zawodowe. Niezależnie od powodu, dla którego chce się naprawić zęby – warto zrobić to dla samego siebie. Dlatego też nie zwlekaj i zgłoś się do naszego gabinetu na warszawskim Bemowie. Specjalista od stomatologii estetycznej pomoże Ci odzyskać uśmiech, który odmieni Twoje życie na lepsze.

 

Kobiecy uśmiech prezentujący zdrowe zęby. Kobieta trzyma w ręku jabłko.

Poleć ten materiał:

Kontakt


Tel. +48 22 401 12 12

Kom. +48 508 222 111

E-mail: fabdent@fabdent.pl

 

ul. Pełczyńskiego 22a/78

01 - 471 Warszawa - Bemowo

Program lojalnościowy
Wi-Fi

Naszym Pacjentom oferujemy możliwość korzystania z bezprzewodowego internet.