Laser Pioon – wyższy wymiar stomatologii

KONTAKT

Tel. +48 22 401 12 12
Kom. +48 508 222 111
E-mail: fabdent@fabdent.pl
ul. Pełczyńskiego 22a/78
01 - 471 Warszawa - Bemowo

Program Lojalnościowy -

Klub Diamentowego Uśmiechu

Zaloguj się

 1. Home
 2. Laser Pioon – wyższy wymiar stomatologii

Laser Pioon – wyższy wymiar stomatologii

Wysoka efektywność, komfort podczas leczenia, czy też szybkie gojenie to tylko niektóre z wielu zalet wykorzystania laseru podczas zabiegów stomatologicznych. W klinice Fabdent używamy urządzenia Pioon, które sprawdza się bardzo dobrze.

O firmie Pioon

Firma Pioon to jeden z najbardziej doświadczonych producentów laserów medycznych i stomatologicznych, funkcjonuje bowiem od ponad 15 lat. Warto wiedzieć, że jest to pierwsza firma, która zdecydowała się na połączenie urządzeń medycznych z inteligentnym oprogramowaniem. Dzięki temu stomatolodzy (i nie tylko) mogą korzystać z wielu funkcji pozwalających na przeprowadzenie jeszcze efektywniejszego i bardziej komfortowego dla pacjenta leczenia.

Firma Pioon ma w swojej ofercie różnorodne lasery. W klinice Fabdent chcemy zadbać o jak najwyższy poziom leczenia naszych pacjentów, dlatego zdecydowaliśmy się na skorzystanie z urządzeń tej wyjątkowej marki. Wiemy także, jak ważne jest odpowiednie podejście i doświadczenie stomatologa. Połączenie tych dwóch kwestii sprawia, że nawet osoby, które mają za sobą nieprzyjemne doświadczenia z innych klinik stomatologicznych, mogą poczuć się u nas naprawdę dobrze. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i sprawdzenia szczegółów na temat laserów marki Pioon.

Laser Pioon – wykorzystanie

Laser Pioon, jeśli chodzi o leczenie stomatologiczne, można wykorzystać w naprawdę wielu przypadkach. Oto kilka przykładów:

 • Dezynfekcja w periodontologii i endodoncji.
 • Terapia stawów skroniowo-żuchwowych.
 • Biostymulacja w zabiegach stomatologicznych.
 • Leczenie nadwrażliwości.
 • Leczenie próchnicy.
 • Wybielanie zębów.

Jednym z zabiegów cieszących się dużą popularnością jest laserowe wybielanie zębów. Łatwo to zrozumieć, wykorzystanie lasera wpływa bowiem korzystnie zarówno na komfort podczas zabiegu, jak i na jego efekty. Laser uaktywnia substancje znajdujące się w specjalnym żelu, dzięki czemu wnikają one głęboko do warstwy zębiny, gdzie rozpadają się na wolne rodniki reagujące z barwnikami odpowiedzialnymi za powstawanie nieestetycznych przebarwień i skutecznie je neutralizują.

Jedną z największych zalet laserów Pioon jest to, że ich wykorzystanie może skrócić czas wykonywania zabiegu. Tak na przykład wybielanie trwa maksymalnie 60 minut, co jest dużą zaletą. Niezależnie od tego, na jaki zabieg z wykorzystaniem lasera chcesz się zdecydować, pamiętaj, że niezwykle ważne jest przestrzeganie zaleceń stomatologa. Dzięki temu efekty leczenia utrzymują się przez długi czas, a Ty będziesz cieszyć się nie tylko pięknym i zdrowym uśmiechem, ale także komfortem i brakiem dolegliwości bólowych związanych z chorobami zębów i dziąseł.

Największe zalety laseru Pioon

Laser Pioon ma wiele zalet. Przede wszystkim urządzenia są wykonane przez doświadczoną firmę, w której pracują profesjonaliści mogący pochwalić się odpowiednią wiedzą. Marka podczas produkcji wykorzystuje materiały świetnej jakości, co także ma duże znaczenie. To wszystko sprawia, że lasery Pioon są skuteczne i wygodne w obsłudze, a należy pamiętać, że komfort osoby wykonującej zabieg jest ważny dla przebiegu leczenia. Należy także wspomnieć, że nie musisz obawiać się o swoje zdrowie. Zabieg z wykorzystaniem lasera przeprowadzony przez doświadczonego specjalistę jest bezpieczny.

Możliwości zastosowania laserów Pioon są naprawdę szerokie. Znasz już największe zalety produktów tej marki, na pewno zastanawiasz się, dlaczego warto postawić na leczenie laserowe. Oto kilka najważniejszych powodów:

 • Wysoki komfort leczenia – nie musisz obawiać się złych doświadczeń.
 • Krótszy czas leczenia – to szczególnie ważna informacja, jeśli masz dużo na głowie i potrzebujesz szybkich i jednocześnie skutecznych rozwiązań w swoim życiu.
 • Szybki proces gojenia – dzięki temu niedługo po leczeniu stomatologicznym bez obaw możesz powrócić do codziennych zajęć. Pamiętaj jednak o stosowaniu się do zaleceń specjalisty.
 • Mniejsze ryzyko pojawienia się infekcji – laser sterylizuje bowiem obszar, na jakim wykonywany jest zabieg.

Opcją, jaką jest laserowe leczenie zębów Warszawa, mogą zainteresować się szczególnie rodzice dzieci, które niechętnie uczęszczają do dentysty. Brak wierteł i igieł podczas leczenia może przekonać Twoją pociechę, że nie trzeba się bać, a zdrowe zęby to większy komfort na co dzień.

error: Treść jest chroniona!!
Call Now Button